Rezervace

+420 606 231 156

Svým klientům naslouchám.

Děkuji za všechny zpětné vazby a recenze, které dávají mé práci smysl a posouvají mě dál.

"Oceňuji skvělý komplexní přístup. Masáž mi ulevila od bolesti zad, konkrétně v oblasti lopatek. Líbí se mi také prostředí, ve kterém masáž probíhá a hudba, která je součástí relaxace. Doporučuji všema deseti."
*****
Lucie M. (facebook.cz)

"Opakovaně jsem byla u paní Lenky na masáži, velice kladně hodnotím přístup i samotnou masáž, která mně velmi pomohla. Děkuji a ráda se k Vám vrátím."

*****
Kateřina B. (facebook.cz)

"Děkuji za skvělou masáž. Velmi oceňuji profesionalitu a skvělý přístup. Vřele doporučuji. Cítím se jako nový! :) Rád přijdu znovu." 
*****
Jan O. (facebook.cz)

"Naprostá spokojenost. Masáž od Lenky byla přesně to co jsem dlouho hledal a potřeboval. Po hodině a půl jsem odcházel uvolněný a bez bolesti zad. Určitě se zase brzy vrátím a rád doporučím dál."
*****
Lukáš M. (facebook.cz)

"Skvělá relaxační a ještě lepší regenerační masáž v příjemném prostředí s milou a těla i mysli znalou masérkou. Velmi ráda se vracím."
*****
Nepřihlášený uživatel portálu Seznam.cz (seznam.cz)

"Velmi vstřícná masérka s lidským individuálním přístupem k vašemu konkrétnímu problému, bolesti či momentální tělesné kondici. Z několikáté opakované zkušenosti mám jistotu, že se mohu spolehnout na její profesionální vyhodnocení toho co mé tělo zrovna potřebuje za terapii. Masérka zároveň vyhoví požadavku na typ masáže a bere v potaz individuální pohybová omezení. Relaxační masáž od paní Lenky je blahodárná, zapojuje i prvky které uleví od bolesti. Pokud mě ale něco bolí či mám zatuhlá místa, masérka mi nastaví terapeutickou masáž, která mě svým důrazem napraví bolesti a blokády. Díky terapiím a péči paní Lenky nepociťuji naléhavost stresu z běžného denního života na svém těle."
*****
Uživatelský účet společnosti Swift Consulting s. r. o. (seznam.cz)

"Skvělá relaxační a ještě lepší regenerační masáž v příjemném prostředí s milou a těla i mysli znalou masérkou. Velmi ráda se vracím."
*****
Tereza P. (seznam.cz)

"Dnes velmi příjemná masáž, určitě přijdu znovu a doporučuji."
*****
Olga H. (seznam.cz)

"Skvělá regenerační masáž, která mi pomohla od dlouhodobé bolesti ramene. Oceňuji i příjemné prostředí a profesionalitu. Určitě se vrátím!" 
*****
Jan O. (seznam.cz)

"Naprostá spokojenost, určitě u této masérky už zůstanu. Jak při relaxační tak i u regenerační masáže vyhodnocuje na co je třeba se zaměřit a co terapeuticky napravit, přístup je opravdu profesionální. Vždy odcházím ve znatelně lepší kondici a přestaly mi i migrény."
*****
Petra M. (seznam.cz)

"Masérka šikovná, velmi milá a masáž úžasná."
*****
Jaroslava C. (seznam.cz)

"Již léta mám díky náročné práci problémy se zády. Navštívila jsem paní Lenku, po dvou hloubkových, regeneračních masážních mám úlevu od zad. Lenka je profík, co ví, co dělá . Můžu vřele doporučit . Teď mě chytl problém s krční páteří, když jsem paní Lence zavolala ,udělala si na mě čas hned druhý den ,aby mi pomohla od bolesti. Jsem ji moc vděčná, že je tu pro každého ,kdo má problém a i přes málo času co má ,si najde čas na pomoc. Dlouho jsem hledala masérku, která by věděla co dělá a rozuměla své práci. A můžu říct, že jsem ji našla. A jsem nesmírně ráda. Takže kdo váháte a máte problém a nebo jen se chcete odreagovat ,určitě navštivte paní Lenku. Budete odcházet naprosto spokojeni. Zato dám ruku do ohně."
*****
Petra (seznam.cz)

"Chodím k paní Lence pravidelně jednou za 14 dní. Vynikající regenerační masáž celého těla. Velice mně pomáhá masáž nohou, které mám postižené obrnou. Je to pro mé nohy úplný zázrak. Příjemný profesionální přístup. Vřele doporučuji."
*****
Jan M. (seznam.cz)

"Masáž u paní Lenky byla na velmi vysoké profesionální úrovni, navíc ve velmi příjemném prostředí. Kdo má problémy s pohybovým aparátem, i ten kdo si chce po práci zrelaxovat-vřele doporučuji. Já si to zopakuji na 100%."
*****
Marie L. (google.cz)

"Velmi příjemná masáž, krásně mi uvolnila zablokovaná záda a krk. Příjemné prostředí."
*****
Josef F. (google.cz)